Naruto Serbia forum, Naruto Srbija forum, naruto forum where you can be ninja, work on missions, fiht and everything elese. The real naruto rpg.

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1normal Princeza Mononoke on Fri 01 Apr 2011, 20:51

Sabaku No Gaara

Academy Student

500/1000

500/1000

500/1000

Srednjovjekovni Japan. Ashitaka je princ malog sela u divljini kojeg je napalo čudnovato biće divlje svinje prekriveno crvenim pijavicama, znano kao bog nerast. Ashitaka ubije biće u samoobrani, no biva od njega ranjen na ruci i zaražen od smrtonosne bolesti. Pošto su poglavice sela u biću našli željezni metak zaključe da potječe sa zapada. Ashitaka kreće na putovanje kako bi našao lijek protiv bolesti. Ubrzo nailazi na željezni grad, utvrdu čiji su stanovnici ljudi koje je odbacilo društvo - gubavci, prostitutke, siromašni - a koju vodi podla lady Eboshi i koja krči šumu radi ruda. Uništavanjem prirode probudila je gnjev šumskih bogova.

Ashitaka ubrzo sretne i San, zvanu princeza Mononoke, koju su odgojili vukovi i koja se bori protiv željeznog grada kako bi zaštitila šumu. Ona ga isprva ne podnosi samo stoga jer je čovjek. San uspije ući u utvrdu i napasti Eboshi, ali ih razdvoji Ashitaka te izvuče San van u šumu. Iscrpljen, on padne u nesvijest a ona ga odluči njegovati u šumi te shvati da je drugačiji od ostalih ljudi. Ona ga stavi u sredini šume kraj čarobnog jezera gdje se pojavi šumski bog Shishigami koja ga izliječi od rana, ali mu ostavi ruku bolesnu. No sukob između dviju strana samo se poveća. Eboshi sa grupom ratnika upadne u šumu te sa puškom odrubi glavu Shishigamija, koju stavi u kutiju. Njegovo tijelo počinje nekontrolirano rasti, prijeteči uništiti cijelu dolinu. Ashitaka i San uspiju mu vratiti glavu koja regenerira šumu te izliječi njegovu ruku.

View user profile

2normal Re: Princeza Mononoke on Fri 01 Apr 2011, 22:27

Stewcha

Administrator

500/1000

500/1000

500/1000

Jao ovo mnogo mocno gledao sam ga bio pre jedno godinu prvi put na TV ali ne odpocetka... I pre jedno 2 nedelje odgledao sam ga i bas je mocna Very Happy

View user profile http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

3normal Re: Princeza Mononoke on Fri 01 Apr 2011, 22:29

Sabaku No Gaara

Academy Student

500/1000

500/1000

500/1000

JA sam po nekim forumima vidjeo da pisu o ovome, ali nisam ni slutio sat je to, kada sam pogledao na forumima o cemu je rijec nisam mogao da vjerujem ovo sam bas davno gledao i tada nisam znao sat je Anime za mene je sve bio "crtani"

View user profile

4normal Re: Princeza Mononoke on Fri 01 Apr 2011, 22:37

Stewcha

Administrator

500/1000

500/1000

500/1000

Ista stvar svi pricaju o tome a ja sam odavno gledao... I tek skoro neko spomenu princeza mononoke i malo neke scene, i ja pitam jel tako i to oni rekose to je i ja znaci to je to... Gledao sam ga odavno ali nisam znao kako se zove ...

View user profile http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

5normal Re: Princeza Mononoke on Sat 05 Nov 2011, 22:39

Nagu Garakama

Academy Student

500/1000

500/1000

500/1000

odlican movie obozavam ga Smile

Nagu's Themes:
Spoiler:

Remember this well. There are two types of fights. As we have put
our lives in battle, we must be able to distinguish between the two. The
fight to protect life, and the fight to protect pride.
View user profile http://www.youtube.com/user/Koshirozation?feature=mhee moze you

6normal Re: Princeza Mononoke on Tue 08 Nov 2011, 11:27

500/1000

500/1000

500/1000

Znam za ovo imalo na tv dobar je

View user profile

7normal Re: Princeza Mononoke on Fri 22 Mar 2013, 21:22

coaxz

Academy Student

500/1000

500/1000

500/1000

Ovo sam prvi put odgledao kao klinac,i moram priznati nisam ga bas najbolje razumeo...ali naleteo sam opet na ovaj film pre jedno pola godine i mogu vam reci da sam porilicno uzivao gledajuci ga jedina mana mu je kraj gde umesto srecne ljubavi imate devojku koja odabere da otrci u sumu za vukovima i njenog takoreci dragog koji umesto da krene za njom stoji kao mumija,pa mislim sta reci!!! Mad

"Power is not will. Power is the only ability to make things happen" 

View user profile

Sponsored content

500/1000

500/1000

500/1000

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]