Naruto Serbia forum, Naruto Srbija forum, naruto forum where you can be ninja, work on missions, fiht and everything elese. The real naruto rpg.

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1normal Bleach on Fri 04 Nov 2011, 23:55

Nagu Garakama

Academy Student

500/1000

500/1000

500/1000

Radi se o tinejdzeru po imenu Ichigo Kurosaki ....Decak iz Japana sa mocima da vidi duhove.Jednom jedan Shinigami-Death God ili Soul Reaper po imenu Rukia Kuchiki dolazi u Karakura grad kod Ichig-a .Tog dana Hollow cudoviste napada njegovu porodicu , da bi spasio svoje voljene Ichigo uzima Rukijine moci i postaje Soul Repear.U toku price on upoznaje druge prijatelje kao Ishidu, Orihime Inoue,Yasutora Sadu oni takodje imaju svoje specijalne moci i zajedno oni ubijaju Hollow cudovista.Kasnije drugi Shinigamiji dolaze iz Soul Societija i uzimaju Rukiju zeleci da je ubiju.Ichigo i njegova ekipa odlazi u Soul Society u misiji da pomognu Rukiji , ali to nece biti lak zadatak tu ce ih cekati 13 kapetana i na hiljade protivnika (drugih Shinigamija).Ichigo jaca i tako pobedjuje svoje neprijatelje kasnije uspeli su da spasu Rukiju i sklapaju mir u Soul Society ....Ali Aizen Sousuke,Gin Ichimaru,Tosen Kamane kapetani izdaju Soul Society i prave svoje planove u Hueco Mundo-svetu Hollowa . Tamo oni stvaraju svoju armiju i svoju silu.Zele da uniste Karakura Grad i da uzmu King's Key ....Ichigo sa svojim prijateljima ce u borbi sa Aizenom i svojom armijom proci kroz mnogo borba, postajace jaci i jaci vremenom.

Anime ima dosta fillera ali dobro je gledati i njih jel su veoma zabavni, nisam nesto objasnio najbolje jel nisam najbolji u tome Very Happy

Ipak ako ste anime fan i ako volite fantasy,comedy,action onda je ovaj anime za vas . On going je.... ukratko ako vam ovo objasnjenje nije dobro evo http://en.wikipedia.org/wiki/Bleach_%28manga%29 Smile

Last edited by Nagu Garakama on Sat 05 Nov 2011, 22:35; edited 1 time in total

Nagu's Themes:
Spoiler:

Remember this well. There are two types of fights. As we have put
our lives in battle, we must be able to distinguish between the two. The
fight to protect life, and the fight to protect pride.
View user profile http://www.youtube.com/user/Koshirozation?feature=mhee moze you

2normal Re: Bleach on Sat 05 Nov 2011, 02:03

Sabaku No Gaara

Academy Student

500/1000

500/1000

500/1000

Da gledam ga, iako me fileri smaraju i napravio sam pauzu an 300-toj epizodi, sto se tice samog Anime jako je zanimljiv i ima super pricu, mada ga nebih stavio u rang sa Naruto-m i One Piece-om. Od likova Zaraki Kenpachi mi je naj i morao bih te ispraviti Rukia nije Byakuya, jer Byakuya ja kapetan i to je ime, a ona se preziva Kuchiki kao i Byakuya Very Happy

View user profile

3normal Re: Bleach on Sat 05 Nov 2011, 22:34

Nagu Garakama

Academy Student

500/1000

500/1000

500/1000

xD ah zbunio sam se Very Happy da teo sam Kuchiki staviti izmenicu Smile

Nagu's Themes:
Spoiler:

Remember this well. There are two types of fights. As we have put
our lives in battle, we must be able to distinguish between the two. The
fight to protect life, and the fight to protect pride.
View user profile http://www.youtube.com/user/Koshirozation?feature=mhee moze you

4normal Re: Bleach on Tue 08 Nov 2011, 11:28

500/1000

500/1000

500/1000

Da bleach sam gledao na hepi a i ima moj brat skidao pa kod njega nekad

View user profile

Sponsored content

500/1000

500/1000

500/1000

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]