Naruto Serbia forum, Naruto Srbija forum, naruto forum where you can be ninja, work on missions, fiht and everything elese. The real naruto rpg.

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1normal Beginning of the End on Thu 18 Dec 2014, 22:09

Arashi Namikaze

Academy Student

500/1000

500/1000

500/1000

(Dok su prilazili Konohi, petorica shinobija mogla su da vide velike zidine u daljini, i par shinobija na kapiji. Olujni vetar poceo je da duva sve jace i jace, lisce je letelo svuda, i osetila se tenzija u vazduhu. Ptice su letele u suprotnom pravcu od sela, iako je bio sumrak nebo je bilo prekriveno nekom neprirodnom tamom. Onaj cudan osecaj koji je lebdeo u vazduhu sve vise je jacao. Najzad petorica shinobija pojavljuju se na stotinak metara od Konohe, ono sto su tamo zatekli su zatvorena kapija Konohe i par strazara.)

Pozovite Dantea Uchihu i njegove saveznike, vreme je da okoncamo sve sukobe. Vreme je da plati za svoja zlodela protiv shinobi sveta! (Uzviknuo je glasno Arashi Namikaze, sin Prvog Hokagea Namikaze Minata i Toad Sage, pored koga su stojali Drugi Hokage Hashirama Senju i Mokuton Sage, Zen Snake Sage, Zeref i Kagami Uchiha Shanin Sela Peska.)
[You must be registered and logged in to see this image.]

Dante Uchiha, tvoja presuda je stigla, donosioci pravde ove ere Tri Velika Sage-a stoje pred tobom, s jednom namerom, da tebi presude po zaslugama tj zlocinima koje si cinio tokom svih ovih godina. Tvoji zlocini su veliki i nema im broja. Najveci od svih je to sto si narusio balans u ovom svetu i zbog svih tvojih zlodela blizi nam se kraj sveta! Platices najvecom cenom tj svojim zivotom. Svi oni koji su napustili ovaj svet od tvoje ruke, zarad moci bice osveceni! Istupi sada i bori se do smrti, jer je pravda pred tobom!
(Arashi je osteio neku tezinu na svojim grudima, srce mu je kucalo brze od svetlosti, u stomaku je poceo da se skuplja neki neprijatan osecaj, kroz glavu su mu prolazile slike proslosti, video je svog oca, majku Minato, Yoruichi pomislio je, "Nedostajete mi..." vid mu se zamaglio, knedla u grlu stegla, oci su se napunile suzama, pune besa, tuge, i ceznje... "Oce ponovo sam ovde, posle toliko godina, ovde sam da povratim nasu domovinu i sjaj Konohe koji je bio svetlo u tami dok si je ti vodio..." Zatim su se narandzaste sare pojavile na njegovim ocima, usavsi u Toad Sage Mode.)

Last edited by Arashi Namikaze on Thu 18 Dec 2014, 23:33; edited 3 times in total (Reason for editing : Glupe slike xD)

Betrayal knows my name!
Life is cruel only to those who are cruel to life! - Minato Namikaze
Love breeds sacrifice… which breeds hatred… Then you can know pain.
Theme Song:
[You must be registered and logged in to see this link.]
View user profile

2normal Re: Beginning of the End on Thu 18 Dec 2014, 22:56

Hashirama Senju

Academy Student

500/1000

500/1000

500/1000

(Hashirama je stajao uz Arashija govorio, sa jako ozbiljnim izrazom lica, vrteo je svoj Space-Time kunai oko prsta. Gledao je ka kapiji i osmatrao pazljivo okolinu Lista. "My long forgotten home..." pomislio je u sebi Hashirama. Sacekao je da Arashi zavrsi a onda mu se obratio, dok je njegov pogled i dalje svrljao po predelima Konohe i njenoj okolini, prelepoj, nekada tako svetloj a danas tako tamnoj. Bio je svestan da ce se danas uzdici protiv svog naroda, svog sela, ali bio je svestan da sve sto radi radi za bolje sutra.)

Heh, Arashi, napokon... napokon stizemo kuci. Vreme je da odbranimo nas dom od ovog besnog "zmaja" koji ne prestaje da bljuje svoju "vatru" i seje svoje seme mrznje, svojim poganim jezikom.

(Hashirama je poceo da pevusi jednu pesmu, veoma lagano. Bila je prijatna za slusati, ali njene reci su parali srca svakog ko bi shvatio njeno znacenje. I dalje je vrteo svoj kunai oko prsta i imao je taj pomalo hladan osmeh na licu, prekriven crvenim i crnim bojama. Hashirama je usao u svoj Wood Sage mod. Potpuno spreman za borbu. Jak vetar je njihao njegovu tamnu kosu.. Neprijatna tisina se mogla oslusnuti, a vazduh je nosio jos nesto... ogromnu napetost i veliko iscekivanje, kao i Hashiramin ogroman bes)

I ain't such a saint that I can promise to risk my life for strangers.
Neither am I scum enough to sit quietly by while people are 
getting hurt before my eyes.

You're right, all efforts are pointless... if you don't believe in yourself!

Someday, I promise you, they'll all watch me as I change the world.

If you don't have the courage to change things, then you might as well just die!

Hashirama Senju's theme:

View user profile

3normal Re: Beginning of the End on Thu 18 Dec 2014, 23:46

Zeref

Special Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

(Stajao je pored Arashija...gledao je hladni vetar kako nosi lisce..cuvare kako beze pred poznatim licima..nepomicnost sveta oko njega cinila mu se predugo..)

Lepo vam je selo momci ..nema sta..

(Rece gledajuci zelenu kapiju Konohe.Huknu da zagrije ruke i pogleda ih sve sa smeskom na lice.Pocelo je jace da duva i pelerine su im igrale neku cudnu igru poskakajuci i opet se spustajuci prateci ritam vetra.Uzbudjenje ga je izjedalo i jedva je cekao da se neko pojavi..Zatim ge je obuzela cudna zelja za necijom smrcu sto se moglo vdeti na njegovom izrazu lica)

~ The power of darkness ~

View user profile

4normal Re: Beginning of the End on Fri 19 Dec 2014, 00:05

Zen

Academy Student

500/1000

500/1000

500/1000

*Zen je stajao uz ostale shinobije gledajući u konohu sa sjajem u očima adrenalin je rastao dok nije počeo da govori reči kletve*

Soshite bouya wa nemuri ni tsutia, ikizuku hai no naka no honoo, hitotsu, futatsu to, ukabu fukurami itoshii yokagao, daichi ni taruru ikusen no, yume, yume, gin no hitomi no yuragu yoru ni, umare ochita kagayaku omae, ikuoku no toshitsuki ga, ikutsu inori wo tsuchi e kaesshite mo, watashi wa inori tsuzukeru, douka kono ka ni ai wo, tsunaida te ni kisu wo. 

Soshite bouya wa nemuri ni tsuite, ikizuku hai no naka no honoo, hitotsu, futatsu to, ukabu fukurami itoshii yokogao, daichi ni taruru ikusen so, yume, yume, gin no hitomi no yuragu yoru ni, umare ochita kagayaku omae, ikuoku no toshitsuki ga, ikutsu inori wo tsuchi e kaesshite mo, watashi wa inori tsuzukeru, douka kono ka ni ai wo, tsunaida te ni kisu wo, watashi wa inori tsuzukeru, douka kono ko ni ai wo, tsunaida te ni kisu wo.

*Kada je zavrsio počeo je da priča*

Danteo spremi se za kraj. Ne samo svoj, za kraj ovoga sveta. *Kako su latice sakure dopirale sa brda tresnjinog cveta samo je pruzao ruku prema konohi i zgrabio jedan cvet unistivsi ga*

Pripremi se kučko!

*A wound that’d make an ordinary man unconscious…

*I won’t lose to it.

*A wound that would kill an ordinary person…

*I won’t lose to it!

*To face the one who is extraordinary, Hawk Eyes…

*I can’t allow myself to be ordinary!

Theme song:
View user profile

5normal Re: Beginning of the End on Fri 19 Dec 2014, 11:14

Danteo Uchiha

Academy Student

500/1000

500/1000

500/1000

(Svi sem Zena padaju mrtvi)

*Cuvar javlja na radio i jede cokoladicu
-Prijem.Stoka pomrla.Gotovo.-

(Pokloni se)
Lorde Zen izvolite on vas vec ceka na brdu... 

It's not over when you lose,it's over when you give up...

View user profile

6normal Re: Beginning of the End on Fri 19 Dec 2014, 11:18

Danteo Uchiha

Academy Student

500/1000

500/1000

500/1000

*NIKO NEK NE IZLAZI PRED KAPIJU TRENUTNO JE SMRTONOSNO,HVALA*

View user profile

7normal Re: Beginning of the End on Fri 19 Dec 2014, 17:32

Danteo Uchiha

Academy Student

500/1000

500/1000

500/1000

*Da ne bi pravili neku preveliku prepisku napiste u detalj samo kako ste dosli ovde pa cu ja ispisati neka objasnjenja

View user profile

8normal Re: Beginning of the End on Fri 19 Dec 2014, 17:37

Zeref

Special Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

peske xD

~ The power of darkness ~

View user profile

9normal Re: Beginning of the End on Fri 19 Dec 2014, 17:38

Hashirama Senju

Academy Student

500/1000

500/1000

500/1000

(Kod sela smo se pojavili sa Flying Thunder God tehnikom, jer sam ja, jos kao Hokage postavio svuda po selu i oko sela svoje Space-Time sealove i nekoliko Space-Time kunaija koji su sakriveni po selu, ali se mogu videti, jer jebiga, kunai je to. Takodje, nismo stigli direktno na kapiju, nego smo, kao sto je Arashi rekao, stotinak metara udaljeni od nje. Takodje, ukoliko si radio nesto skriveno ili ukoliko si imao neke zamke koje podrazumevaju chakru, sve je to vidjeno, s obzirom da Arashi i ja u Sage Mod-u imamo senzor. Ukoliko treba jos neko objasnjenje, reci.)

I ain't such a saint that I can promise to risk my life for strangers.
Neither am I scum enough to sit quietly by while people are 
getting hurt before my eyes.

You're right, all efforts are pointless... if you don't believe in yourself!

Someday, I promise you, they'll all watch me as I change the world.

If you don't have the courage to change things, then you might as well just die!

Hashirama Senju's theme:

View user profile

10normal Re: Beginning of the End on Fri 19 Dec 2014, 18:04

Danteo Uchiha

Academy Student

500/1000

500/1000

500/1000

Hashirama ti si jedan od mojih omiljenih likova, sad da si blize cestitao bih ti xD

(Sve o cemu pricam je detaljno evidentirano kod admina u pm, cak sam bio i uveren da ce vam Marko otkriti zamku da bi borba duze trajala ali vidim da ipak nije xD)

Ovako:
Ja sa ems-om,kagurom i B&S sposobnostima i Byakuganom mi iz sela precesljali smo konohu i celu oblast u kojoj je Konoha kada je rec o kunaiima i tvojim seal tagovima za space time.Svaki kunai i seal je precizno odklonjen i odnet u moju kancelariju.Svaki tag(seal) sa delom zemlje ili drveta na kome je postavljen kao i kunai stavljeni su u ovo:
I kada se pojavite ch vam je isisana,a pored svega kirito je uredio prostoriju ovom tehnikom kao i samu wood tvorevinu posebnim tagovima koji prenose seal i tako da svi dobijate odmah i puppet course i plus ste stunovani svi...
[You must be registered and logged in to see this image.](Bilo je 5 tagova sa ovim seal-om ili 4 da ne pregledam sad svejedno je)
Ima jos stvari ali posto vi ne mozete da ih osetite jer ste pod stunom i nemate ch tako da sam vam dovoljno rekao.

Ostaje kao sto sam i pisao znaci(vasu smrt kako sam vas pobio opisacu vam kasnije natenane,Arashi ima opciju ako hoce jedan na jedan.Ako pobedi nece umreti.),Zen je oslobodjen i ja on cemo voditi poslednji razgovor pred kraj kada ce on preci na zlu stranu i poceti da me jebava sa dark realise Very Happy

To bi bilo to,Marko ja i ti cemo rp ako si raspolozen sad ili kad hoces xD
A ti Minato javi u pm svoju odluku xD

ZA SVE STO IMATE NAPRAVICEMO GRUPU NA SKYPE I RAZJASNICEMO SE NE PISITE SVUDA.

View user profile

11normal Re: Beginning of the End on Fri 19 Dec 2014, 18:35

Danteo Uchiha

Academy Student

500/1000

500/1000

500/1000

Posto su sve ovo izgleda bile kopije one su upale u zamku, a zbog otkrica da je to prejako i sobzirom da su im zivoti spaseni.Keisuke ne moze vise da koristi tu tehniku i sada se ceka da se pravi pojave i da borba pocne.

View user profile

12normal Re: Beginning of the End on Fri 19 Dec 2014, 18:37

Danteo Uchiha

Academy Student

500/1000

500/1000

500/1000

Otvorite novu temu

View user profile

Sponsored content

500/1000

500/1000

500/1000

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]