Naruto Serbia forum, Naruto Srbija forum, naruto forum where you can be ninja, work on missions, fiht and everything elese. The real naruto rpg.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 5 of 5]

101normal Re: Lived Before Birth on Sun 07 Dec 2014, 12:08

Zeref

Special Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

e steta xD

~ The power of darkness ~

[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile

102normal Re: Lived Before Birth on Sun 28 Dec 2014, 13:48

Danteo Uchiha

Academy Student

500/1000

500/1000

500/1000

Zao mi je prevashodno sto ranije nisam video ovaj post pa da dam odgovor koji ce Minato i videteti, a ovako ce ovo sto cu reci verovatno ostati zaboravljeno u ovoj temi zauvek al imao bih i uprkos tome potrebu da kazem nesto.

Naime 20. mart sad ce skoro pa 2 godine od dana kad sam prvi put dosao ovde.I posto eto ostajem ovde sa vama svima koji ste bili i koji ste sad na forumu jos jako malo, toliko da zavrsim svoju poslednju borbu i onda vas napustam, tako da istovremeno ovaj post je moj oprostaj.Pre price koju bih ispircao zelim da se zahvalim i izvinim svima...

Tog 20. marta sam se registrovao ovde kao novopeceni naruto fan , bez ikakvog forum iskustva.Nedelju dana sam tumarao levo desno,mozda i dve dok nisam razumeo kako se salje PM,post,postavlja slika i ostalo.Bio sam tezak antitalenat, genin ispit polozio iz trece,kao i cunin i jounin... xDD Nedugo posto sam postao genin i to jedva, na forum je stigla tema nekakvog "povratnika velikog na forum", secam se bila je prepuna postova dobrodoslice veliki shinobi se vratio.Tada sam prvi put razgovarao sa Conteom i lika koji nije imao volje za necim takvim u tom trenutku naterao da mi bude ucitelj. Ovo o cemu je sad Minato govorio,stari igraci i ostalo svi su oni bili tu kad sam ja dosao, ne osporavam u sistemu koji je vladao bili su izuzetni igraci ali je zasto sistem bio surov prema njegovim pobornicima, pedofil je sedeo na svom tronu kao bozanstvo i samo obarao.Minato ne moze tu da me ospori jer mu je na prvu njegovu pobunu Raiken(Sewcha) otpustio seal za demona na njemu i ovaj je umro isto kao i Jovana.Imao sam nesto sto se zove neverovatna zagrizenost u potrazi za moci,ja sam bio posvecen svemu sto sam radio i gurao sam se svuda.Ja sam bio clan svake organizacije i hideouta i svi su ubrzo znali  ko je Dante Uzumaki, izborio sam se da postanem prvi sa tim klanom i to sta god vi mislili Conte hranio svoju bebu, meni je pedofil licno dodelio taj klan, pedofil je meni ponudio Minatovog demona samo on to ni dan danas ne zna kao sto ne zna puno toga, ja sam ga odbio i rekao da ja necu lanac oko vrata.Stewchi se takav stav dopao jednostavno pa tako kada sam napravio incident na shinobi turniru i kada su me po celoj areni jurili svi ti stari igraci, pa kad sam napao sam maskiranim nindzom selo vodopada,kada sam nabedio ostale da napadnu tadasnjeg puppet lorda lorda, raikenovog brata.Raiken ga je tad sprecio da me ubije.Ko bi to rekao kad vidite mene i Stewchu i odnos koji imamo(da ubijemo ejdan drugog) xD Maskirani nindza posle napada na vodopade je zatoven zaucek, a ja sam ostavljen sa oziljkom preko jednog oka da budem ucenik vodje BHO-a Rokuda Mokura (pedofil na drugom profu samo sto ja to nisam znao xD), i mogu vam reci puno toga sam naucio i od Stefana Stewche Matica on nije debilni diktator kakvog ga smatraju, diktator jeste ali zna puno verujte mi.Sad nesto jako vazno-ovo sto pominjem je sve su prva 4 meseca moje igre i ja sam se u tom vremenu zvao Dante Uzumaki i tako sam i ziveo,govorim o Rl.Ja sam posvecena osoba i kad radim nesto ja sam u potpunosti u tome i to je bio mozda najlepsi period ove igre, borba za zivot na svakom koraku i neprestalna aktivnost i strahvanje kao da ce vas neko zaista ubiti.A imao sam razloga da se brinem jer sam bio sljam, cast ne poznaju oni koji grabe moc i tako sam ja zaista bio uzasan.U tom istom BHO-u ja sam meseca dana trenirao po ceo dan svoje ucenike njih 8,ne kao ovo sad mi smo pricali ceo dan svaki dan i ja sam ih trenirao i ucio svemu.E onda sam ih sve jedan dan pobio, svakoga na drugacijem mestu da na drugaciji nacin.Marko(zen) koga sada znate je bio medju tim likovima i od tada se mi znamo,on je 8. od njih i on je ostavljen ziv.Drago mi je da kazem da je Marko danas genije i jedini od igraca sa kojim mogu opusteno da igram jer on zna da igra ovo xD Ja sam bio zacetnih svih pobuna potajno, palio vatru na svakom mestu,postavljao zamke svima mogucima, i pobio sam i prevario vise ljudi nego i jedan od tih starih igraca xD Ja i Kratos(Kisame tdasnji) smo sigurno bili najomrazeniji likovi ikada, a i mrzeli smo se medjusobno i svakava sranja priredjivali jedni drugima, ja sam za njegovu smrt delimicno odogovoran par puta a da on to ni ne zna (nemoj se ljutiti znas kakav sam bio xDD).Na samom kraju te verzije ja sam sakupio toliko moci da nisam vise imao sta, Minato(pominjem stalno tebe jer starih igraca ovde nema),recice vam kako mi je sve poklonjeno, kako sam bio lutka ovakva onaka i tako dalje. Nece vas puno slagati,ubica,lopov, marioneta po potrebi lazna jer nikad nisam dao da me neko kontrolise, za moc ja nisam birao nacin. Ti Minato si uvek bio narcis i mislio da se nas konflikt vrti oko tebe, ono sto si rekao o nasoj svadji je delimicno tacno ali sve sto se odigralo kasnije je moja teznja da ostvarim svoje planove a ti si bio na putu jednostavno nemam ja vise razloga da ne pricam iskreno i vodim neku kampanju manipulativnu jer ja idem i meni ovde misljenja igraca nisu ni potrebna vise.Kad je pocela druga verzija ja sam se vratio u onaj svoj mod da sam Dante Uchiha gotovo i u RL i ovog puta  kako sam uvideo da ono sto planiram ne mogu da ostvarim u Konohi ja sam predao titulu Minatu i otisao, on ce vam sad opet cisto da bi se politicki ogradio reci bla bla kako njemu nista nije poklonjeno, a zna da sam bio jaci mnogo i u 1 na 1 izgubio je dva puta, a ako misli da je glasanje bilo u njegovu korist jer ja nisam imao ljudi na svojoj strani, manite i on se nasmeje verujte mi kad se seti kako je prosao tad ali ipak nije to nesto sto se iznosi javno znao on to dobro xD pedofil i ja smo postali najveci protivnici i rivali na svakom polju zbog moje prevelike ambicije to se se iz prve verzije prevuklo na drugu i tako sam ja imao protivnika + xD Recicete sad Conte je bio onaj ko je pomogao tebi, vidite sad ako neko moze da bude zahvalan Filipu Conteu Ilicu vise od mene onda ga smatrajte ludim, to je covek koji me je naucio gotovo svemu sto znam ovde i najvaznije Filp je bio taj koji mi je jos bacao prepreke na put on mi nikad to nije pokusao uciniti laksim on je shinobi koji me je ubio.Da taj isti sensei je mene ubio ali jednostavno ja sam takav kada se udubim u ulogu svog lika i dan danas da dodje moj sensei i kaze uradi to to,ja ne pitam zasto nego radim to.To je ono postovanje koje se izgubilo u ovoj verziji i to je jedino lose ovde , sistem koji sad vidite napravio je Conte i tek ovde ja sam naucio da se borim jer na staroj verziji bilo je ko vise laze i lupeta taj pobedjuje,ovde se tacno znaju pravila(Hashirama bi bilo dobar tamo xD).Posto sam na Danteu Uchihi ubijen, bio sam toliko besan da sam pola godine ustajao pre skole u jutarnjoj smeni i radio sparinge,okupio Karasu(hvala im puno to je najbolja ekipa koju sam imao ovde,garantujem niko ne bi mogao da nas dobije nikad), uredio sloniste i spremao sve.Ja sam se nakupio dovoljno snage za tih 6 meseci ali moje i niko nije mogao da mi kaze rec jer je bila moja i ja sam bio prvi covek za 5 godina ovog foruma koji je to uradio.E onda sam okupio Karasu i kao tek izlevelovani Jounin bez ikakvih dodatnih moci otisao sam i pobio sve do jednog igraca koji je bio u nekom vrhu.Kad je Dante(prvi prof na drugoj verziji) ubijen, Minato me napao kako je hteo da budemo braca, prijatelji koji ce stici daleko u raditi svasta zajedno ali ja sam mora da glumim budalu ali meni je bes stajao u glavi sve dok nisam njegovu razmazao po kapiji Konohe.Sutradan sam strasno zazalio sto sam uradio sve,ako naucite da igrate ovo na taj nacin da se u potpunosti uzivite svako ubistvo ili spasen zivot nosice delic realnosti u sebi, osecaj da ste to zaista uradili i takva iskustva i emocije su neverovatne jednostavno ih ne mozete kupiti.Sutradan sam preklinjao Minata da napravi profil na kome bi on bio moj brat da dodje u Karasu i da mi je zao zbog svega, zaista mi je bilo zao i uradio bih sve tada da se vrate ona vremena sa pocetka verzije ali nije moglo jednostavno.Ja nisam bio taj koji je nastavio neprijateljstvo Minato vise ne zna sta ce pa vam prica to, ja sam sklonio prepreku sa svog puta i vise nije bilo potrebe da gledam u nju i njom se bakcem, njega to malo nervira sto vise nije u centru paznje ali sta da radim xD Ja sam Minata neprestalno prozivao i napadao ne bi li se on aktivirao malo i presao makar na suprotnu stranu i ojacao ako vec nije hteo na mojoj da bude, ali ti snovi su da davno propali,steta. Na pocetku ove verzije pitao sam Contea da oceni moju sposobnost kao igraca i ocekivao sam koliko sam moci imao na prosloj da ce mi reci nesto super jer mi je trebala neka motivacija da nastavim da igram on je meni i Minatu dao ocenu slaba trojka, ja i dan danas cuvam taj chat xD Posto sam zavrsio sta sam imao i pobio ovo malo istaknutih igraca ja sam nastavio sa svojim planom, oni su izgubili volju da igraju a pedofil ne moze da hrani vazduh pa se i on sklonio i ja sa sve do pre dva meseca jacao i radio rp, proveo predivne trenutke, vodio kafanu u selu i tako xDD I nikad ovo necu smatrati bacenim vremenom u svom zivotu jer ja sam doziveo nebrojeno mnogo vaznih iskustava jer na kraju krajeva za prave igrace koju umeju da se udube u ovo, za njih ce to biti najbolja simulacija zivota na svetu i bolje je neke stvari ovde da naucite i opecete se nego u zivotu. Ja se bavim mnogim stvarima filozofijom,psihologijom,pisem,sviram gitaru, kosarku treniram evo vec deceniju...ali iskreno se usudjujem da zvanje genija i talenta sam sebi dodelim samo ovde, uspeo sam da uradim mnoge stvari za tako malo vremena koje neki nisu uspeli za 5 godina I sto je vaznije sebi sam dokazao da je to tako i to je moja najveca nagrada.Sad ovo Conte kad je dosao pred kraj da se borimo i kad smo zavrsili borbu samo mi je poslao poruku:"Svaka cast sad si 10-ka"
I ja vece priznanje od toga ne mogu da dobijem xD 
Sto se tice mog izvinjenja i zahvalnice: Zeleo bih da se izvinim zbog onoga na pocetku kakvog ste me upoznali, teska vremena su zahtevala teske mere i odluke i zao mi je zbog toga ali ja sam samo hteo da budem upamcen. Ja sam jedini lik izgleda koji je citao veliku istoriju ovde i divio se svemu tome xD(Zna je i Marko je sam ga terao stalno da cita i govorio kad smo pocinjali citaj jbt i mi cemo biti tamo!)
Ostajem pri onome da ta prva 4 meseca su bila najlepsa.Nisam imao skype i jedina komunikacija sa svima je bio PM chat nisam ni koristio i sve je teklo tako idilicno, prva 4 meseca nisam znao da je moj sensei legendarni Conte Uchiha niti da je admin xDD Nisam znao da je Kisai bio pedofil kao i to da je bio pola igraca  i to je cinilo igru tako lepom xDD
Svi oni koje sam smatrao neprijateljima uvek su bili i oni koji su mi nekad i pomogli svako je uvek imao i svoju dobru stranu koju je bilo uzivanje gledati.Bilo je neverovatno igrati u tom neznanju, rado bih se vratio nazad xD Izvinajvam se i svima vama sto sam pred kraj poceo da divljam i besnim ponasajuci se kao pedofil ja i on koliko licimo toliko se razlikujemo(on govori umreo ja ne xDD)Tako da mi je zao obecavam necu vas vise daviti, samo da zavrsim borbu necete me vise ni videti xD
Hvala svima koji su me trepeli, mojim saveznicima i neprijateljima jer nikad ne bih ispunio svoj plan da nisam imao sve vas(moj finalni mod i snagu videcete u poslednjoj borbi) xD

Posebno hvala Karasu-u:Karolini(Support op bolji nema),Kosticu(I kad je najcrnje nas batler nas nasmeje do suza XDD),Jumeveu(sta reci nego sposoban lik strasno),Kotetsu-u(odan do srzi kad mi je neko trebao bio je tu uvek) i Marku(njemu dugujem posebnu zahvalnost kao mom partneru koji bilo ogroma pomoc u ostvarenju mnogih stvari, nadam se i ja u njegovim.Mare brat moj hvala ti Very Happy)

Conte vec zna sta bih rekao njemu to vise i ne moram da ponavljam-Cuvaj se xD

I losih i dobrih stvari,bilo ih je puno i zao mi je i za neke dobre i za neke lose xD.Ne ispadne uvek kako smo zelili, ostajte mi srecni i nasmejani(I ti Minato Very Happy

Ko moze nek oprosti, ko ne moze zao mi je, ja sam samo puno voleo ovu igru...

A sad addio...

Jbg zivot je surov...(zapali cigaretu i ode negde daleko,daleko)

It's not over when you lose,it's over when you give up...

[You must be registered and logged in to see this link.]
View user profile

103normal Re: Lived Before Birth on Sun 28 Dec 2014, 14:07

Zeref

Special Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

View user profile

104normal Re: Lived Before Birth on Sun 28 Dec 2014, 15:08

Danteo Uchiha

Academy Student

500/1000

500/1000

500/1000

Ti licin na Kratosa u mladjim danima u pm...xDD

View user profile

105normal Re: Lived Before Birth on Sun 28 Dec 2014, 15:11

Zeref

Special Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

A moram sam stavim xDDDD Inace dobar bi ti bio post da nema cenzura na Stewchu xD

View user profile

106normal Re: Lived Before Birth on Sun 28 Dec 2014, 16:48

Kirito

Academy Student

500/1000

500/1000

500/1000

Minatov post je mnogo bolji xDDDD

A person is very strong when he seeks to protect something. I’ll expect a good fight.

View user profile

107normal Re: Lived Before Birth on Sun 28 Dec 2014, 16:51

Danteo Uchiha

Academy Student

500/1000

500/1000

500/1000

Mladja braca se moraju vise tuci...

View user profile

108normal Re: Lived Before Birth on Sun 28 Dec 2014, 16:52

Zeref

Special Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Ahahahhahaha xDD

View user profile

109normal Re: Lived Before Birth on Mon 29 Dec 2014, 01:32

Hisoka D. Kaguya

Special Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

ku**c SAM UMRO SENKE POSTOJE ZIVIM U NJIMA I CRNE SAM BOJE.

View user profile

Sponsored content

500/1000

500/1000

500/1000

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 5 of 5]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5